Owoce na prezent  Owoce do domu 

Produkt dnia
Owoce do domu pełno jabłek zielonych
Owoce do domu pełno jabłek zielonych
79,00 zł
szt.
Owocowy prezent z zielonymi jabłkami i sokiem
Owocowy prezent z zielonymi jabłkami i sokiem
39,00 zł 29,00 zł
szt.
OWOCOWE PREZENTY NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Nasza oferta owocowych upominków pokazuje naszą pasję odkrywania najsmaczniejszych kombinacji owoców z Polski i całego świata. Szybkie i łatwe w zamawianiu, nasze luksusowe prezenty owocowe są idealne by upamiętnić ważne wydarzenie. Odkrywaj nasze różnorodne, zawsze świeże pomysły na urodziny, rocznice, prezenty świąteczne, podziękowania. Życzenia powrotu do zdrowia z pełną witamin paczką jest zawsze trafionym prezentem. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza oferta prezentów z owoców. Jesteśmy przekonani, że osoby przez Was obdarowane będą szczęśliwe. 

Wybierz prezent

ŚWIEŻE OWOCE Z DOSTAWĄ DO DOMU

Zestaw świeżych, sezonowych owoców z pewnego źródła, prosto do Twojego domu. Nie trzeba i nie powinno się go teraz opuszczać. My i tak musimy pracować dostarczając owoce do sklepów. Robimy to bardzo bezpiecznie, przestrzegając wszystkich zasad bezpieczeństwa. Sami chcemy pozostać zdrowi i tego Państwu życzymy!    

OWOCE W TWOJEJ FIRMIE

Jeśli chcesz, aby współpraca w Twojej firmie była bardziej owocna, podaruj swoim pracownikom owoce wysokiej jakości jako zdrową przekąskę biurową.

Owocową Paczkę tworzą sami sadownicy i osoby związane z sadownictwem. Nie ma krótszej drogi z sadu do biura niż Owocowa paczka. Owoce są zawsze świeże. Oferujemy zestawy dostępne całorocznie, ale koncentrujemy się zawsze na owocach sezonowych, które otrzymasz szybciej niż będą dostępne w sklepach i na pewno lepszej jakości. Bo w owocach czas to jakość.

Zamów owoce do firmy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl