Filtry
Cena
  • od
    do
Nowość

14 października to Dzień Edukacji Narodowej i okazja, by podarować zdrowy prezent na Dzień Nauczyciela. Pomysłową alternatywą dla tradycyjnych kwiatów czy słodkości może być kosz z owocami. To oryginalny prezent, który pomoże wyrazić wdzięczność, a jednocześnie na długo pozostanie w pamięci nauczyciela. Dlaczego warto wręczyć kosz podarunkowy dla nauczyciela?

Prezent na Dzień Nauczyciela 

Kosz z owocami na Dzień nauczyciela - oryginalny upominek

Każdy w swoim życiu spotkał nauczyciela, którego bardzo szanuje i pragnie specjalnie podziękować mu za trud edukacji. Wdzięczność najlepiej wyrazić 14 października lub na zakończenie roku szkolnego, jednak zachęcamy, by robić to również bez okazji. Kosz podarunkowy dla nauczyciela to oryginalny pomysł, który z pewnością skradnie jego serce. Świeże, zdrowe, soczyste i kolorowe owoce, ułożone w ozdobnym koszyku, to wspaniały gest w stronę nauczyciela.

Owocowa Paczka do zamówienia może dołączyć również bilecik z dedykacją lub wstążkę z życzeniami, co jeszcze bardziej podkreśli kreatywność pomysłu. Kosz z owocami na Dzień Nauczyciela starszym belfrom przypomni smak owoców jak „za dawnych lat”, z kolei dla młodszych będzie modnym upominkiem, idealnie wpisującym się we współczesne trendy promujące zdrowy styl życia.

Owocowa Paczka - zdrowy prezent na Dzień Nauczyciela

Owoce na prezent to zdrowy i smaczny upominek, który na pewno się nie zmarnuje. To także doskonały pomysł na prezent dla osób, które szczególnie dbają o zdrowy tryb życia lub są na specjalnych dietach. Możesz zamówić owoce online krajowe lub zagraniczne, wybrać ich mix lub dopasować je pod względem kolorystycznym (również z warzywami). Opcją jest także dobranie do nich soków lub czekoladek.

Owoce to prezenty na każdą okazję. Nie martw się, na czas transportu starannie zabezpieczamy owoce, by dotarły do Ciebie (lub bezpośrednio do nauczyciela) w niezmienionym stanie, zachowując swój smak i inne cenne walory. Zamów zdrowy prezent na Dzień Nauczyciela lub bez okazji i zaskocz Twojego ulubionego belfra!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż wersję strony na komputery
Sklep internetowy Shoper Premium