Filtry

Znamy sposób na dodatkowe motywowanie pracowników - to systematyczne dostarczane świeże owoce do biura. Wydaje się, że to niewielka rzecz, jednak przekonasz się, jak bardzo ucieszy Twoich pracowników - szczególnie tych dbających o zdrowe, ekologiczne posiłki lub będących na diecie. Dostawa owoców do biura sprawi, że współpraca w Twojej firmie będzie bardziej owocna niż dotychczas.

Dostawa świeżych owoców do biura

Wysoka jakość dostarczanych przez nas owoców do firm to nasza specjalność. Owoce krajowe zrywamy prosto z sadów, pakujemy w bezpieczne opakowania i dostarczamy pod wskazany adres. Twoi pracownicy docenią ich świeży i soczysty smak, ponieważ owoce nie leżakują na półkach, lecz od razu po zerwaniu trafiają pod drzwi Twojej firmy. Wiemy, że niektórzy mają ochotę na egzotyczne smaki, dlatego zajmujemy się bezpośrednim importem owoców, od znanych nam zagranicznych sadowników. Owoce w biurze to zdrowy dodatek dla Twoich pracowników w rozsądnej cenie

Nasza owocowa paczka to również inne owocowe niespodzianki. Oferujemy także:

  • owoce do domu - świeże porcje dla całej rodziny,
  • owoce na prezent, w tym jako spersonalizowane oryginalne prezenty do biura dla współpracowników.

Dostawa owoców do firm to modne rozwiązanie, które zmotywuje Twoich pracowników i pomoże dodać energii do codziennych wyzwań. Owocowa paczka to także nietuzinkowy pomysł na prezent na każdą okazję, np. na święta.

 Jak zamówić? 

Telefonicznie:

  • Zadzwoń do nas pod numer 668 957 683 lub 22 39 888 18 i uzgodnij indywidualne szczegóły twojej dostawy.

Online:

 Dostawy 

Zamówienia realizujemy następnego dnia od zamówienia lub w wybrany dzień w ramach abonamentu (zamówienie cykliczne). 

 Płatności 

Po cotygodniowej dostawie wystawimy standardowo fakturę vat z terminem płatności 14 dni. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż wersję strony na komputery
Sklep internetowy Shoper.pl