Filtry
Cena
  • od
    do
Nowość

Bez względu na to, ile masz lat, Mikołajki zwykle kojarzą się z magicznym czasem nadchodzących Świąt i wielu niespodzianek. W tym roku zaskocz bliskich czymś nietuzinkowym i podaruj im zdrowy prezent na Mikołajki. Zamów owoce online w naszym sklepie, a święty Mikołaj w postaci kuriera dostarczy świeże i soczyste owoce prosto pod wskazany przez Ciebie adres.

Owoce jako oryginalne prezenty na Mikołajki

Tak naprawdę kilkadziesiąt lat temu owoce na prezent były prawdziwym rarytasem - szczególnie te egzotyczne jak pomarańcze czy banany, których smakiem mogli cieszyć się tylko nieliczni. Dziś soczysty smak świeżych owoców może radować równie mocno, jeśli podarujemy go „od serca” w postaci kosza prezentowego.

Zamów owoce online od Owocowej Paczki i spraw dzieciom, rodzicom czy ukochanej osobie pomysłowy prezent. Kurier, jako najwierniejszy pomocnik Świętego Mikołaja, dostarczy kosz, pudełko lub skrzynkę owoców prosto pod wskazany przez Ciebie adres, wywołując tym samym ogrom uśmiechu i zaskoczenia - u małych i dużych.

Zdrowy prezent na Mikołajki? Owocowa Paczka!

Owoce są zdrowszą alternatywą słodkich przekąsek. Kolorowe i zapakowane w postaci ozdobnego kosza zachęcą do ich zjedzenia nawet dzieci i największych niejadków. Są znakomitą inspiracją dla osób, które chcą dbać o zdrowe odżywianie u swoich bliskich. Z pewnością zostaną upominkiem zapamiętanym na długo. Na życzenie, możemy również dołączyć bilecik i uczynić przedświąteczny czas jeszcze bardziej magicznym.

Oryginalne prezenty na Mikołajki w postaci owoców od Owocowej Paczki to gwarancja jakości dzięki ich najkrótszej drogi z sadu pod wskazany adres. Skąd mamy tak świeże i kolorowe owoce w zimie? Naszą tajemnicą jest przechowywanie ich po ostatnich zbiorach w warunkach beztlenowych, dzięki którym zachowują swoje walory smakowe nawet przez kilka miesięcy! Spraw sobie lub bliskim zdrowy prezent na Mikołajki i zamów je w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż wersję strony na komputery
Sklep internetowy Shoper Premium