Dlaczego my?

Owocową Paczkę tworzą osoby związane z polskim sadownictwem, promotorzy trendów ekologicznych i wieloletni dystrybutorzy owoców. Nie ma krótszej drogi z sadu do domu czy biura niż Owocowa Paczka. Owoce są zawsze świeże. Oferujemy zestawy dostępne całorocznie, ale koncentrujemy się zawsze na owocach sezonowych, które otrzymasz szybciej niż będą dostępne w sklepach i na pewno lepszej jakości. Bo w owocach czas to jakość!

Najpewniejsza i najkrótsza droga z sadu do Klienta

Wszystkie polskie owoce jak jabłka, gruszki, czereśnie i truskawki w naszych paczkach pochodzą tylko z naszych sadów i plantacji ze wsi Grzybów, Chmielew, Wychódźc, Wichradz, Wieluń i Olszamy. Do paczek trafiają bezpośrednio od sadowników, czyli od nas! 

W przypadku wielu owoców najlepszym rozwiązaniem jest ich dostawa bezpośrednio po zerwaniu. Tak postępujemy z truskawkami, borówkami, czereśniami i w trakcie zbiorów z jabłkami oraz gruszkami. Te ostatnie po zbiorach przetrzymujemy w warunkach beztlenowych (ULO), co sprawie, że ich walory smakowe się nie zmieniają nawet przez kilka miesięcy. Niektóre odmiany mają różną dojrzałość konsumpcyjną od zbiorczej. Oznacza to, że podczas zbiorów nie smakują najlepiej i wymagają przechowania, nawet do kilku miesięcy. Przykładem jest odmiana jabłek Red Jonaprince, której smak jest najlepszy w lutym/marcu kiedy poziom cukrów prostych osiąga swoje maksimum.

A owoce zagraniczne?

Wszyscy mamy różne upodobania i potrzeby. Dlatego nasze paczki muszą są urozmaicone o owoce, które w Polsce nie rosną. Te zagraniczne pochodzą z Hiszpanii, Tajlandii i Chin. Sami również zajmujemy się importem, bo część naszych jabłek wysyłamy właśnie do tych krajów. Unikamy pośredników. Osobiście znamy sadowników i sady, z których pochodzą nasze owoce. 

Nasze sady są nadzorowane przez PIORIN w zakresie Integrowanej Produkcji oraz spełniają rygorystyczne normy eksportowe do Azji. Wszystkie zagraniczne sady certyfikowane są przez SGS.

Gwarancja

Możesz mieć pewność, że jeśli Ty lub osoby obdarowane nie będą zadowoleni, wymienimy lub zwrócimy opłatę. Prosimy tylko pamiętać, żeby dać nam znać najdalej 3 dni od dostawy. Prosimy też od razu poinformować nas o nienależytym działaniu firmy kurierskiej: ich błędy (opóźnienie, zniszczenie) również naprawia Owocowa Paczka. 

Każdy owoc to więcej niż "Klasa 1". 

Każdy owoc jest kontrolowany przez trzykrotnie. Na pierwszym etapie jest to sam producent/sadownik. To ciężko pracujące osoby i bardzo uczciwe. Na tym etapie większość owoców jest nieskazitelnych. Drugi etap, to kontrola przed wprowadzeniem do naszego magazynu. Tu eliminujemy głównie wady powstałe podczas transportu. Ostatni etap, to pakowanie do paczek, podczas którego każdy owoc jest sprawdzany po raz kolejny. Ale nie wszystkie owoce mają wady widoczne podczas pakowania. Jeśli cokolwiek złego wydarzy się z jakimkolwiek owoców zwrócimy koszty, zgodonie z naszą gwarancją 

Kto uprawia owoce dla Owocowej Paczce?

Polskie owoce trafiają do paczek bezpośrednio od sadowników, czyli od nas, naszych krewnych i bliskich znajomych sadowników.

Jacek Owocowa Paczka Kacper z Owocowej Paczki Józef z Owocowej Paczki

Owocowa Paczka: Jacek - jabłka, gruszki, owoce miękkie, Kacper - jabłka, pan Jurek - jabłka.

Owoce zagraniczne pochodzą z Hiszpanii, Chin, Wietnamu, Tajlandii. Sami zajmujemy się importem, bo część naszych jabłek wysyłamy właśnie do tych krajów. Nie pracujemy z pośrednikami. Znamy każdego sadownika i jego sad.

Pan Huang Owocowa Paczka

Owocowa Paczka Chiny: pan Huang - pomelo, tangelo

Personalizacja Paczek

Żeby nadać indywidualny charakter, do naszych paczek można dodać elegancki bilecik z własnymi życzeniami w kopercie, satynowe wstążki z zadanym nadrukiem, a na drewnianych skrzynkach możemy wygrawerować np. życzenia. Możemy też stworzyć indywidualną paczkę z wybranych owoców. 

 

100% polski kapitał

Jesteśmy polską firmą z Mazowsza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż wersję strony na komputery
Sklep internetowy Shoper Premium