Kontakt

Owocowa Paczka

Frukado Sp. z o.o.
ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Pakowalnia: ul. Poznańska 98, Ożarów Mazowiecki

Zadzwoń: 668 957 683, 22 398 88 17

Napisz: kontakt@owocowa-paczka.pl 

nr. konta: 78 1050 1012 1000 0090 8119 1968

 

Na każdą okazję

Nasza oferta owocowych upominków pokazuje naszą pasję odkrywania najsmaczniejszych kombinacji owoców z Polski i całego świata. Szybkie i łatwe w zamawianiu, nasze luksusowe prezenty owocowe są idealne by upamiętnić ważne wydarzenie. Odkrywaj nasze różnorodne, zawsze świeże pomysły na urodziny, rocznice, prezenty świąteczne, podziękowania. Życzenia powrotu do zdrowia z pełną witamin paczką jest zawsze trafionym prezentem. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza oferta. Jesteśmy przekonani, że osoby przez Was obdarowane będą szczęśliwe.

Owoce dla firm

Jeśli chcesz, aby współpraca w Twojej firmie była bardziej owocna, podaruj swoim pracownikom owoce wysokiej jakości jako zdrową przekąskę biurową.

Owocową Paczkę tworzą sami sadownicy i osoby związane z sadownictwem. Nie ma krótszej drogi z sadu do biura niż Owocowa paczka. Owoce są zawsze świeże. Oferujemy zestawy dostępne całorocznie, ale koncentrujemy się zawsze na owocach sezonowych, które otrzymasz szybciej niż będą dostępne w sklepach i na pewno lepszej jakości. Bo w owocach czas to jakość. Zamów owoce do firmy

Dostawy świeżych owoców

Zestaw świeżych, sezonowych owoców z pewnego źródła, prosto do Twojego domu. Nie trzeba i nie powinno się go teraz opuszczać. My i tak musimy pracować dostarczając owoce do sklepów. Robimy to bardzo bezpiecznie, przestrzegając wszystkich zasad bezpieczeństwa. Sami chcemy pozostać zdrowi i tego Państwu życzymy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż wersję strony na komputery
Sklep internetowy Shoper Premium