Paczka z owocami zamiast kuriera kwiatowego!
Paczka z owocami zamiast kuriera kwiatowego!

Chcesz zrobić niespodziankę bliskiej osobie? Kurier kwiatowy to jedna z popularnych opcji, szczególnie jeśli nie możesz wręczyć upominku i złożyć osobiście. Jeszcze lepszym, a zarazem zdrowym i oryginalnym pomysłem na prezent jest paczka z owocami. Dlaczego warto ją podarować i jak łatwo można ją zamówić?

Jakie zalety ma paczka z owocami na prezent?

  • Zdrowy upominek dla każdego - owoce to doskonały prezent, również dla osób, które z różnych względów przebywają na specjalnych dietach, a także dla wszystkich dbających o zdrowy styl życia i zbilansowane odżywianie. Owoce dostarczają naturalnych witamin i minerałów, których potrzeba do wzmocnienia odporności, nie tylko w czasie koronawirusa, ale przez cały rok.
  • Świeże owoce - owoce na prezent pokonują maksymalnie krótką drogę z sadu, pochodzą od sprawdzonych polskich sadowników i zaprzyjaźnionych dostawców (w przypadku owoców zagranicznych), są kolorowe i pachnące niczym prosto po zerwaniu z drzewa.
  • Paczka z owocami to Idealna opcja, gdy z różnych względów nie możesz wręczyć prezentu osobiście, np. jesteś na kwarantannie w czasie pandemii, czy przebywasz z dala od osoby, którą chcesz obdarować (np. w za granicą, w delegacji czy na mieszkasz na drugim końcu Polski).
  • Możesz zamówić owoce online o każdej porze dnia i nocy bez wychodzenia z domu - nie musisz zwracać uwagi na godziny pracy miejscowej kwiaciarni czy sklepów z upominkami.
  • Pięknie zapakowane - owoce na prezent to nie tylko świeży miks kolorowych owoców, ale również pięknie zapakowanych w ozdobny karton lub kosz (do wyboru). Na Twoje życzenie dołączymy do nich również karteczkę z dedykacją lub ozdobną wstążkę z życzeniami. Dodatkowo możesz wybrać zestaw z czekoladkami lub świeżymi zdrowymi sokami.
  • Dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres w wybranym przez Ciebie terminie (podobnie jak kurier kwiatowy).
  • Zawsze trafiony prezent - w przeciwieństwie do kwiatów to praktyczny upominek, który na pewno się nie zmarnuje, bo kolorowe soczyste owoce znikną szybciej, niż się spodziewasz, a na pamiątkę zostaną po nich bezcenne wspomnienia i piękne opakowanie, które można ponownie wykorzystać.

Skąd pochodzą świeże owoce na prezent?

Wszystkie polskie owoce, oferowane przez Owocową Paczkę pochodzą od zaprzyjaźnionych sadów z polskich wsi, m.in. z. Grzybowa, Chmielewa czy Wielunia. W okresie sezonu truskawki, jabłka czy czereśnie prosto po zerwaniu trafiają do naszego magazynu, gdzie są kontrolowane i pakowane na prezent. Z kolei po ostatnich zbiorach owoce jak gruszki czy jabłka przechowywane są w specjalistycznych warunkach w chłodniach, które zapewniają im zachowanie doskonałych walorów smakowych nawet przez kilka miesięcy. W przypadku owoców zagranicznych pochodzących z Hiszpanii, Tajlandii i Chin, unikamy pośredników, eksportując owoce od znanych nam sadowników.

Kwiaty czy owoce z dostawą do domu?

Kurier kwiatowy i internetowa kwiaciarnia to znany już sposób na podarowanie upominku z dostawą do domu. Natomiast paczka z owocami na prezent jest jeszcze mało popularna, za to niezwykle oryginalna. Co więcej, kwiaty, cieszą tylko oko, natomiast owoce nie tylko pięknie wyglądają, ale również doskonale smakują - można je zjeść, są zatem praktycznym prezentem. Kwiaty są upominkiem głównie dla pań, z kolei owoce to doskonała opcja zarówno dla dzieci oraz kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku.

Jak zamówić owocową paczkę online?

Owocowa paczka działa podobnie jak internetowa kwiaciarnia. Wybierz i zamów owoce online na naszej stronie internetowej. Skorzystaj z dostępnych propozycji na owoce krajowe, zagraniczne lub miks. Oferujemy kosze prezentowe lub pudełka, w których owoce (a czasem również i warzywa) ułożone pod względem kolorystycznym (do wyboru kompozycje jednokolorowe lub wielobarwne). Wybierz termin i adres dostawy, a kurier, podobnie jak kurier kwiatowy dostarczy owoce prosto pod wskazany przez Ciebie adres, a paczka trafi do rąk osoby, którą chcesz obdarować, wywołując na jej twarzy uśmiech.

Paczka z owocami - znakomity prezent dla każdego!

Owoce to oryginalna niespodzianka dla każdego - owoce ozdobnie zapakowane w kosz to upominek, którego z pewnością nie spodziewa się osoba, którą chcesz obdarować - to prezent na wiele okazji - Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci, urodziny, imieniny, a nawet prezent bez okazji lub zdrowy upominek dla pracowników np. z okazji świąt czy niespodzianka z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Owocowa paczka to upominek, który na długo pozostanie w pamięci.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż wersję strony na komputery
Sklep internetowy Shoper Premium