Pomysły na prezenty dla pracowników
Pomysły na prezenty dla pracowników

Zastanawiasz się, jakie prezenty dla pracowników wybrać, by były trafne i oryginalne? Zamiast decydować się na typowe upominki, które będą tylko kurzyć się na biurku, wybierz coś użytecznego. Świetnym wyborem będzie kosz podarunkowy, który jest odpowiedni dla każdego. Kupując oryginalny lub spersonalizowany prezent, pokażesz, jak bardzo znasz pracownika i jak bardzo go cenisz.

Takie upominki dla pracowników są ważne, gdyż zwiększają ich motywację. Nagradzanie za dobrą i efektywną pracę może sprawić, że pracownik będzie ją wykonywał z większą starannością, a przede wszystkim z przyjemnością.

Oryginalne prezenty dla pracowników

Prezenty dla pracowników nie muszą być nudne. Długopisy czy kwiaty to typowe upominki, o których zwykle szybko się zapomina. Dodatkowo każdy się ich spodziewa. Zwykłe prezenty firmowe nie są dobrym rozwiązaniem. Pracownik nie zawsze ucieszy się z kolejnego notesu czy koszulki z logiem firmy. Dużo ciekawiej jest zaskoczyć obdarowywanego. Zrób niespodziankę i kup oryginalne prezenty dla pracowników.

Koszyk z podziękowaniami jest nie tylko nietypowym, ale także użytecznym upominkiem. Gdy będzie w pełni spersonalizowany, z pewnością trafi w gust pracownika. Pokaże, że pracodawca go zna i chce go obdarować tym, co lubi.

Świetnym przykładem takiego prezentu jest owocowa paczka. Nie bój się skorzystać z takiego rozwiązania. Zdrowe prezenty to nie tylko moda, ale też pokazanie pracownikowi, że o niego dbasz.. Dodaj też specjalną dedykację do upominku. Nie tylko gesty, ale i słowa mają znaczenie. One również zostaną zapamiętane.

Prezenty firmowe dla pracowników mogą być wręczane z różnych okazji. Najbardziej typowe to:

  • awans,
  • odejście z pracy,
  • odejście na emeryturę.

Prezent z okazji awansu

Samo przyznanie awansu jest miłym wydarzeniem dla pracownika, warto je dodatkowo zaakcentować. Oprócz zmiany poziomu wynagrodzenia, zadbaj także o drobne upominki dla pracowników. Taka gratyfikacja spowoduje większe zaangażowanie zespołu oraz podkreśli jego wkład w rozwój firmy. Prezent z okazji awansu zmotywuje pracownika do działania i zwiększy poczucie, że jego wysiłki zostaną docenione również w przyszłości. Warto- o tym pamiętać.

Prezenty firmowe ocieplą też Twój wizerunek jako pracodawcy. Pomysły na prezent z okazji awansu może bazować na upominkach związanych z jedzeniem lub piciem. Kojarzone są one z bliską reakcją i drobnymi przyjemnościami. Gdy myślimy o nich przypominają nam czasy beztroskiego dzieciństwa, kiedy to na przykład babcia obdarowywała nas domowymi specjałami. Dlatego też ważne jest, by przywołać to skojarzenie oraz skupić się na zdrowych i smacznych prezentach. Gdy kupujesz kosz owoców, zwróć uwagę, jakie jest ich pochodzenie i świeżość. Ważne jest, by tak jak w przypadku owocowej paczki, były one świeżo zerwane i odpowiednio transportowane.

Owoce do biura mogą być też stałym elementem w miejscu pracy. Pokaż pracownikom, jak ważne jest dla Ciebie ich zdrowie. Spraw, by pracę umilały im smaczne produkty. Dzięki temu zbliżysz się do nich i będziesz mieć z nimi lepszy kontakt.

Prezent na odejście z pracy

Odejście z pracy pracownika zawsze jest smutnym wydarzeniem. Kończy się wspólny etap w firmie. Prezent na odejście z pracy to nie tylko miły gest, ale także Twoja wizytówka. Postaraj się, by pracownik zapamiętał Cię jak najlepiej. Dzięki temu zyskasz osobę, która będzie mówić o Tobie pozytywne opinie. Może się wydawać, że słowa jednej osoby niewiele znaczą, jest to jednak nieprawda. Wszystko, co jest o Tobie mówione, może się przyczynić do zwiększenia (lub zmniejszenia) renomy Twojej firmy.

Często nie tylko sam pracodawca chce podarować upominek, ale także współpracownicy. Owoce na prezent to dobry pomysł na  prezent na pożegnanie koleżanki z pracy.

Prezent z okazji przejścia na emeryturę

Prezent z okazji przejścia na emeryturę wiąże się z chęcią podziękowania za wspólnie spędzony czas. Często jest to kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. To bardzo dużo. Taka okoliczność wymaga więc większego prezentu. Dużym uproszczeniem jest to, że dobrze znasz tę osobę. Postaraj się więc dać jej coś wyjątkowego. Ciekawym rozwiązaniem będzie umieszczenie takiego upominku w kosz podarunkowy.

Takim najbardziej oryginalnym tłem do prezentu głównego, będzie oczywiście kosz z owocami. Witaminy i składniki odżywcze zawarte w owocach są wskazane dla każdego. Jednak im starszy organizm, tym człowiek potrzebuje ich więcej. Warto zwrócić na to uwagę i kupić owocową paczkę osobie odchodzącej na emeryturę.

Idealny prezent na każdą okazję

Owocowa paczka to prezent na każdą okazję. Pokażesz nim wdzięczność, wsparcie, podbudujesz motywację pracownika, a także oryginalnie go pożegnasz. Nie bój się sięgać po niepowtarzalne rozwiązania. Prezenty dla pracowników nie muszą być nudne, pomysły na nie powinny zaskakiwać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż wersję strony na komputery
Sklep internetowy Shoper Premium